YAZILIM

Müşteri Takip Programı

Salim S. - 06 Aralık 2019 - 88

Sizlere öncelikle yazılımı bizzat tarafımızdan yapılmış olan "E-ajandam" müşteri takip programını anlatacağım. 

Nedir Müşteri Takip Programı?

Müşteri takip programı müşterilerinizin kişisel bilgilerini, müşterinize vermiş olduğunuz hizmetleri, müşterilerinizin yaptığı ve yapacağı ödemeleri, müşteriyle olan randevularınızı kolayca tutabileceğiniz web tabanlı bir yazılımdır.

Sadece Bu Kadar Mı? Bitmedi…

Ürünlerinizin stoklarını, gelir ve giderlerinizi, personellerinizin maaşlarını bu program sayesinde kolayca tutabilirsiniz. Gelişmiş rapor özelliği ile de saniyeler içinde programın size sunmuş olduğu raporları görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz.

E-Ajandam Müşteri Takip Programının Özellikleri

  • İnternetin olduğu her cihazdan programı kolayca kullanabilirsiniz.
  • Muhasebe programları gibi karışık arayüzlere sahip değil. Basit ve sonuç odaklıdır.
  • Her kullanıcı için ekstra ücret ödemezsiniz. Sınırsız kullanıcı oluşturup, dilediğiniz kullanıcıya istediğiniz sayfa izinlerini verebilirsiniz.
  • Birde hizmetler özelliği var ki kolayca sektörünüze göre hizmetlerinizi ve alt hizmetlerinizi oluşturabilirsiniz böylece adisyonlarınızı açmaya hazır hale gelebilirsiniz.
  • Olmazsa olmazlardan biride mobil uyumludur.

Programın Ücreti Nedir?

Programın ücreti 600 TL + KDV’dir. Bu ücret tek bir sefere mahsus alınır ve başka ödeme yapmazsınız. Evet bu programa sadece bu kadar ücret vererek sahip olabilirsiniz. Yalnız programın çalışması için yazılımı destekleyen hosting ve domainizin olması gerekir. 

Programın hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

https://www.e-ajandam.com/

Ayrıca sayfada ki “SATIN AL” butonu ile kredi kartınızla taksitle bile programımızı satın alabilirsiniz.

Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.
KABUL ET
Yükleniyor