Hayal Düğün Salonu

FİRMA NO: 1594742311
88 görüntüleme
Adres Kayışdağı Mah. Akyazı Cad. No:33 Ataşehir - İstanbul
Hakkında 2011 senesinde İstanbul’un Anadolu yakasında faaliyete başlayan Salon Hayal Ataşehir’de bulunuyor. Yenilediğimiz tasarımımız ve ismimizle salonumuzda 500 konuğa kadar ağırlayabiliyoruz. Düğün, nişan, kına, nikah, sünnet, davet ve kokteyl gibi pek çok organizasyonda yemekli ya da yemeksiz alternatifler sunuyoruz konuklarımıza. En yoğun olarak yaptığımız organizasyon ise düğünlerdir.

Mutluluğa adım attığınız bu güzel günde yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Düğününüz için oluşturduğumuz düğün paketlerimiz ve kusursuz şıklıktaki dekorasyonumuzla hizmet sağlıyoruz. Gerek servis kalitemiz gerek de özel menü seçeneklerimizle davetinizin her aşamasında ‘’Hayal’’ farkını hissetmeniz mümkün. Dilediğiniz tüm hizmet taleplerine cevap veren esnek yapımız; dinamik ve güler yüzlü servis standartlarımızla misafirlerimizin hepsini önemsiyoruz. Hepsiyle özel olarak ilgileniyoruz.

ETİKETLER

  • düğün salonu
  • ataşehir düğün salonu
  • hayal düğün salonu

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Yukarı Çık
Sayfa Yükleniyor
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.
KABUL ET
Kapat

Parolanızı mı unuttunuz?

E-posta adresinizi aşağıya girerseniz parolanızı sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir bağlantı göndereceğiz.
E-Posta adresi

Üye Ol

Adınız soyadınız
(533) 123-4567
E-Posta adresi
Parola