Özel Adamarmara Sürücü Kursu

FİRMA NO: 1595071305
114 görüntüleme
Adres Kayışdağı Mah. Akyazılı Cad. Arslan İş Merkezi No : 1 Kat : 2 Ataşehir - İstanbul
Telefon (216) 499-3110
Hakkında 2008 yılında Nayil Seyyar tarafından Kayışdağı/ Ataşehir' de kurulan Adamarmara Sürücü Kursu 12 yıldır Kayışdağı Şubesi ile sürücü kursu sektöründe Kaliteli Hizmet anlayışı ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Sürücü Kursu Sektöründe kalite, eğitim kurumunun siz adaylara sunduğu hizmetin ve ihtiyaçlarının tamamı ile karşılayabilme yetenekleridir.Kısacası aday beklentilerine cevap verebilme kabiliyetidir.Bir Eğitim kurumunun hizmet kalitesini yönetebilmesi için hangi kriterlerde hizmet sunacağını mutlaka belirlemesi birinci koşuldur. Bu sebeple Adamarmara Sürücü Kursu Eğitim Kurumları 'nın kalite yönetimi, aday beklentilerinin aşılmasını hedefleyen, ekip çalışması gerektiren, kuruma bağımlı ve bağımsız çalışan tüm birimlerin gözden geçirilmesini ve iyileştirilmesini sağlayan bir yönetim anlayışıdır.Aday beklentilerine öncelik verilerek tanımlanan kaliteye, adaya verilen hizmetlerin yanında yönetim kalitesinin verimliliğini arttırmayı hedefleyen anlayışa kalite yönetimi diyebiliriz.

Kalite Yönetim sistemi ışığında belirlenen kalite politikamıza bağlı olarak da Adamarmara Sürücü Kursu Hizmet kalitesinin Standardizasyonunu kaybetmemek adına, tüm bilgi birikim ve deneyimini, şubeleşme yoluna gitmeden, merkezi kalite standardını kaybetmeden, tek şube üzerinden siz değerli adaylarına sunmaktadır.

ETİKETLER

  • sürücü kursu
  • ehliyet

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Yukarı Çık
Sayfa Yükleniyor
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.
KABUL ET
Kapat

Parolanızı mı unuttunuz?

E-posta adresinizi aşağıya girerseniz parolanızı sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir bağlantı göndereceğiz.
E-Posta adresi

Üye Ol

Adınız soyadınız
(533) 123-4567
E-Posta adresi
Parola