Özeren Sürücü Kursu

FİRMA NO: 1595069742
166 görüntüleme
Adres Kayışdağı Mah. Akyazı Cad. No:34 Ataşehir - İstanbul
Telefon (216) 420-0854
Hakkında Kurumumuz Özel Özeren Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı ATAŞEHİR KAYIŞDAĞI'nda 20 yıldır hizmet vermektedir.

Kursumuzda A1-A2-A (motosiklet), B (otomobil, , Kamyonet),B (otomatik) E ( romörk) ve D ( otobüs ) C ( kamyon ve Çekici ) sınıflarında sürücü belgesi verilmektedir. 15'er kişilik sınıflarda genç, profesyonel ve uzman bir kadro tarafından verilen eğitim, tamamıyla bilinçli sürücüler yetiştirmek ve ilk sınavda başarılı olma amacına yönelik hizmet etmekte ve bu amaç ışığında hiçbir fedakârlıktan kaçınılmamaktadır.

Kurumumuzda öğrencilerimizin birer sürücü adayı olduğu gerçeği ışığında onlara son model Volkswagen polo ( 2018 model ) marka araçlarla trafiğe çıkabilecek bilgiyi ve tecrübeyi edinmesi yönünde direksiyon eğitimini akan trafikte vererek, adaylarımızın öncelikle birer bilinçli sürücü olmaları, sonra ilk sınavda başarılı olma amacına yönelik yetiştirmekteyiz.

ETİKETLER

  • sürücü kursu
  • ehliyet

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞ

Yukarı Çık
Sayfa Yükleniyor
Deneyiminizi daha iyi hale getirmek için bu web sitesinde çerezleri kullanıyoruz. Devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş oluyorsunuz. Daha fazla bilgi için tıklayınız.
KABUL ET
Kapat

Parolanızı mı unuttunuz?

E-posta adresinizi aşağıya girerseniz parolanızı sıfırlamak için kullanabileceğiniz bir bağlantı göndereceğiz.
E-Posta adresi

Üye Ol

Adınız soyadınız
(533) 123-4567
E-Posta adresi
Parola